Hakkımızda

Biz Kimiz

 

Uzman yöneticileri ve çalışan kadrosuyla sektörde lider firma olma özelliği taşıyan,her zaman siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunma misyonu ve güvenilir,ucuz ve kaliteli hizmet anlayışı vizyonuyla hizmetlerine uzun yıllardır devam eden bir firmayız.Sanal kartlarla alakalı her türlü konuda (kart bozumu,kredi kartıyla kart satışı vb..) haftanın hergünü,günde 24 saat siz değerli müşterilerimizin yanındayız.Ayrıca dünya genelinde değişim ve gelişimleri sürekli takip ederek ön ödemeli kart alışverişlerinde müşterilerimizin ve firmamızın dünyanın gerisinde kalmaması için yoğun emek sarfediyoruz.

Sizlerin de bu kaliteli ve ucuz kart satış politikasına verdiğiniz sürekli destek sayesinde çalışmalarımızı daha yüksek bir motivasyonla devam ettiriyoruz.Güvenilir,ucuz ve kaliteli hizmet anlayışımızla ilerleyen yıllarda da sizlerle olmaya devam edeceğiz.

OkyarKart’ın Avantajları

-   En İyi Fiyatlar Herzaman Bizde..

İddalıyız..Her zaman en iyi fiyat garantisi firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.Resmi bayi olarak satış yaparak aracı firma komisyonları ödemeksizin kart sahibi olmak artık çok kolay.

-   Uzman Asistanlarımız Herzaman Sizlerle

Kaliteli satış eğitimleri sayesinde sizlere her zaman en iyi satış desteğini sağlayan uzman asistanlarımız eşliğinde kart alışverişleriniz artık daha hızlı ve kolay.Hemen asistanlarımızla görüşerek ucuz Paykasa Kart ve ucuz Astropay kart hakkında bilgi alabilirsiniz.

-   Güvenilir Alışveriş İçin Yasal Firmalar

Resmi Paykasa Kart ve Astropay kart bayi olarak hizmet vermekteyiz.Sizlerle sadece satış esnasında değil satış sonrasında da oluşabilecek her türlü problem için iletişimimizi sürdürüyoruz.Yaşanabilecek her türlü kart problemini için sizin adınıza bütün sorumluluğu alarak işlemlerinizi sonuçlandırıyoruz.Bizimle alışverişlerinizde kendinizi her zaman güvende hissetmeniz için buradayız.

-   Paykasa Kart Nasıl Alırım? Astropay Kart Nasıl Alırım?

Paykasa Kart ve Astropay kart alışverişleriniz firmamız aracılığıyla artık çok kolay.Yapmanız gereken baka hesaplarımızdan dilediğinize haftanın her günü 24 saat havale gerçekleştirme imkanından faydalanarak,veya banka ATM’lerinden kartsız işlemle havale göndererek ödeme yapmak.Daha sonrasında bu ödemenizi dilerseniz Canlı Destek üzerinden,dilerseniz 05336096045 telefon numaramızdan veya skype/youkash hesabımız üzerinden bize bildirmek olacaktır.Havalenizin kontrolü yapıldıktan sonra satın almış olduğunuz Paykasa Kart veya Astropay Kartınız asistanlarımız tarafından sizlere anında iletilmektedir.Böylece dakikalar içerisinde bir sanal kart sahibi olmanız mümkün.

 

 

 

Uzman Asistanlarımız Hergün 24 Saat Hizmetinizde 

 • En Uygun Fiytlar
  Her zaman piyasanın en uygun fiyatları,düşük komisyon ve her türlü sanal kart işleminizde cazip olanaklar firmamız güvencesiyle sizlerle.
 • Her Zaman Müşteri Desteği
  Satın alma işlemleriniz dışında da her zaman sanal kartlarla alakalı sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir kaynak sitesi.
 • Güvenilir Ve Kaliteli Hizmet
  Şirket güvencesiyle her türlü ön ödemeli kart işlemleriniz uzman asistanlarımızın desteğiyle hızlı ve kolayca tamamlanıyor.
 • Yasal Uyarı!
  Satın aldığınız ön ödemeli kartların kullanımıyla alakalı yasal yükümlülüklerinizi mutlaka okuyunuz.
[/box]