Kart Bozdurma Kredi Kartı

Kart Bozdurma İşlemleri

Ukash kart bozdurma ve Astropay kart bozdurma işlemlerinizi şirket güvencesiyle haftanın her günü 13:00-23:00 saatleri arasında yapıyoruz.Değişiklik gösteren döviz kurlarına göre bozum kuru oranlarımız değişebilmektedir.Her zaman piyasaya göre çok uygun kurlarla bozum işlemleri yapmaktayız.Bozum işlemlerimiz ortalama 10-15 dakika arasında tamamlanarak dilediğiniz banka hesabınıza anında ödemesi gerçekleştirilmektedir.

DİKKAT! : UKASH KART BOZUM VE ASTROPAY KART BOZUM İŞLEMLERİNİZ İÇİN RESMİ FİRMALARI TERCİH EDİNİZ.MALESEF ÖZELLİKLE BU KONULARDA ÇOK FAZZLA DOLANDIRICILIK OLAYLARI YAŞANMAKTADIR.LÜTFEN DİKKATLİ OLUNUZ.

*BOZUM İŞLEMLERİNİZ İÇİN “CANLI DESTEK” ÜZERİNDEN ASİSTANLARIMIZA BAĞLANARAK BİLGİ ALABİLİR VE İŞLEMLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.*

Kredi Kartıyla Satıs

Kredi kartıyla Ukash kart ve Astropay kart almak artık mümkün.Kredi kartı alışverişleriniz için Canlı Destek üzerinden asistanlarımıza danışarak konuyla alakalı detaylı bilgi alabilir ve birkaç kolay adımı tamamlayarak kart sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayarak da direk kredi kartıyla Ukash ve Astropay kart mağazamıza bağlanabilirsiniz.

http://www.bizde.com/ara/?satici=okyar

logo sonn

 

Haftanın Her Günü Kesintisiz Uzman Desteği

 • En Uygun Fiytlar
  Her zaman piyasanın en uygun fiyatları,düşük komisyon ve her türlü sanal kart işleminizde cazip olanaklar firmamız güvencesiyle sizlerle.
 • Her Zaman Müşteri Desteği
  Satın alma işlemleriniz dışında da her zaman sanal kartlarla alakalı sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir kaynak sitesi.
 • Güvenilir Ve Kaliteli Hizmet
  Şirket güvencesiyle her türlü ön ödemeli kart işlemleriniz uzman asistanlarımızın desteğiyle hızlı ve kolayca tamamlanıyor.
 • Yasal Uyarı!
  Satın aldığınız ön ödemeli kartların kullanımıyla alakalı yasal yükümlülüklerinizi mutlaka okuyunuz.
[/box]